Jump to content

Welcome to JoiNET MultiGaming Network
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Deschid Server CS 1.6

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

Steef. ♥ JNT

Steef. ♥ JNT

Veteran JoiNET !

• Members
  • 654 posts

Salut as vrea sa deschid un server de CS 1.6 deocamdata nu m-am decis ce mod sa fac dar sigur nu va fi clasic ! In fine , vreau sa gasesc pe cineva care sa aiva cunostinte in FTP care sa ma ajute sa construiesc serverul cine se ofera sa lase un post mai jos sau sa dea add stefan_dinamo555  pentru a vorbi mai indetaliat 

Pe cine voi alege as dori sa stie de la inceput ca nu pot plati chiar tot timpul hostul si din cand in cand sa doneze si el 25 de lei :) 

Precizez ca serverul va fi hostat tot in comunitatea JoiNET !

Astept reply ! :) 

• 0
Posted ImagePariu ca nu ai tupeu sa dai like :> !

------------ Respecta Si Vei Fi Respectat ! ------------

♥ RayCage ♥

♥ RayCage ♥

JoINeT Supreme

• Members
  • 1085 posts

Eu ti-am zis ca, daca fac rost de cartele, ma bag! Sau de ciineva care are paypal...! 

• 0

Fost Super Moderator

Nick C.S. Classic: RayCage, RayCage @ WhySoSerious?!

Nick DeathRun: UnkNNOw|CeZy

CS.JoiNeT.Ro

DR.JoiNeT.Ro

Dodo

Dodo

Long , long time ago

• Members
  • 694 posts

Salut , eu as putea sa te ajut la server .. Am mai avut si stiu cum e cu FTP si alea alea 

Astept sa intri pe mess pentru a putea vorbi ;)

• 0
Imagine postată

RaCkEm

RaCkEm

JoINeT Supreme

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 747 posts
O intrebare . Eu detin Pro.Joinet.Ro ( Mod - Respawn ) si mai am nevoie de oameni experimentati... Eu va garantez ca , daca deschidem multe servere , nu inseamna ca vor fii populate .
  • 0

Pentru mai multe detalii sau informații mă puteți contacta pe email : the_boss_330@yahoo.com
P.S: Înainte de a-mi lăsa un mesaj ia în consideraţie că poţi fi ignorat în dependenţă de conţinut.

Imagine postată

R1kKk-

R1kKk-

Fatal error!

• Manager CS 1.6
  • 1288 posts

Steef: as putea sa-ti fac un addons bine configurat, dar la mai mult nu ma bag. :)

Addon-ul poate fii de orice mod nu conteaza.

• 0

b_350_20_1B1B1B_0F0F0F_FFFFFF_111111.png

nimeNI alTu ♥

nimeNI alTu ♥

JoINeT Supreme

• Members
  • 873 posts

Eu ti-am zis ca, daca fac rost de cartele, ma bag! Sau de ciineva care are paypal...! 

nu este nevoie de cartele sau paypal poti face transfer bancar(sau dupa posibilitati poti plati cash,doar pentru cei care stau in bucuresti)

eu as putea sa te ajut sa inveti cum sa umpli in ftp si sa te ajut cu partea tehnica a serverului dupa ce ai addonsul (nu ma pricep sa fac addons de alt mod decat clasic)

la mai mult nu ma bag....

• 0
mereu exista =>

www. inca o poveste ... Ro

Nu raspund sub nici o forma de eventualele probleme cauzate de persoane care imi folosesc numele sau isi fac Y!M asemanator cu al meu !

b52_llg (SteamID,Y!M,skipe) daca nu sunt aceste id-uri inclusiv mail b52_llg@yahoo.com inseamna ca nu sunt EU

Steef. ♥ JNT

Steef. ♥ JNT

Veteran JoiNET !

• Members
  • 654 posts

O intrebare . Eu detin Pro.Joinet.Ro ( Mod - Respawn ) si mai am nevoie de oameni experimentati... Eu va garantez ca , daca deschidem multe servere , nu inseamna ca vor fii populate .

Eu m-am hotarat si vreau sa fac server de Gun Game :) Nu prea mai ma pasioneaza servere de cs clasic , respawn ... 

• 0
Posted ImagePariu ca nu ai tupeu sa dai like :> !

------------ Respecta Si Vei Fi Respectat ! ------------

rdN.

rdN.

I'm back.

• Members
  • 835 posts

Up! Se mai face sau nu? Daca da, da-mi reply sa-ti redeschid topicul.

Momentan, inchis.

• 0